fbpx

Nový nábytek pro vás je naše radost

Portfolio realizací

Kuchyně
Interiéry
Koupelny
Solitéry na přání
Kuchyně

Místo, které spojuje. Schází se tu všichni členové domácnosti, aby se setkali hned po ránu při snídani nebo naopak navečer po návratu domů. Vždy tu mají najít prostor, kde se mohou uvolnit, popustit uzdu své fantazii a udělat něco vlastníma rukama. S maximální precizností navrhujeme kuchyni vždy tak, aby uspokojila Vaše potřeby a přání. A to nejen nyní, ale také v daleké budoucnosti.

 

 

 

Interiéry

Jedinečná kombinace architektury místnosti, Vašich požadavků a téměř nekonečné možnosti materiálů jsou výzvou při realizaci každého obývacího pokoje, ložnice, či vstupní haly. S láskou k detailům se pokaždé snažíme stvořit prostor, ve kterém se skutečně budete cítit jako doma. Prostor, který nebude omezovat Vaši fantazii při domácích aktivitách a současně Vám poskytne kvalitní zázemí.

 

 

Koupelny

Začíná a končí tu každý Váš den. Je tedy žádoucí, abyste čas zde strávený prožili nanejvýš příjemně. S našimi výrobky na míru dostanete nadčasově krásnou koupelnu přesně odpovídající Vašim snům. Ať už máte koupelnu malých rozměrů nebo naopak rozsáhlé plochy, vždy je možné ji zrealizovat tak, aby vizuálně odrážela Váš osobitý životní styl a přitom poskytla úložiště pro nezbytné propriety.

 

 

 

 

Solitéry na přání

Některé Vaše sny vyžadují nestandardní řemeslné zpracování nebo netradiční kombinaci materiálů. S našimi bohatými zkušenostmi a nezměrnou kreativitou se však vždy pokusíme vyhovět Vašim představám nebo je - ještě lépe - předčít. Originální kusy interiéru, které se mohou dědit ve Vašich rodinách po generace, jsou skutečnou výzvou.

 

 

Nový nábytek pro vás je naše radost

Portfolio realizací

Kuchyně
Interiéry
Koupelny
Solitéry na přání
Kuchyně

Místo, které spojuje. Schází se tu všichni členové domácnosti, aby se setkali a hned po ránu při snídani, nebo naopak navečer po návratu domů. Vždy tu mají najít prostor, kde se mohou uvolnit, popustit uzdu své fantazii a udělat něco vlastníma rukama. S maximální precizností navrhujeme kuchyni vždy tak, aby uspokojila Vaše potřeby a přání. A to nejen nyní, ale také v daleké budoucnosti.

 

Více realizací najdete na
Interiéry

Jedinečná kombinace architektury místnosti, Vašich požadavků a téměř nekonečné možnosti materiálů jsou výzvou při realizaci každého obývacího pokoje, ložnice, či vstupní haly. S láskou k detailům se pokaždé snažíme stvořit prostor, ve kterém se skutečně budete cítit jako doma. Prostor, který nebude omezovat Vaši fantazii při domácích aktivitách a současně vám poskytne kvalitní zázemí.

 

Více realizací najdete na
Koupelny

Začíná a končí tu každý Váš den. Je tedy žádoucí, abyste čas zde strávený prožili nanejvýš příjemně. S našimi výrobky na míru dostanete nadčasově krásnou koupelnu přesně odpovídající Vašim snům. Ať už máte koupelnu malých rozměrů nebo naopak rozsáhlé plochy vždy je možné jí zrealizovat tak, aby vizuálně odrážela Váš osobitý životní styl a přitom poskytla úložiště pro nezbytné propriety

 

Více realizací najdete na
Solitéry na přání

Některé Vaše sny vyžadují nestandardní řemeslné zpracování nebo netradiční kombinaci materiálů. S našimi bohatými zkušenostmi a nezměrnou kreativitou se však vždy pokusíme vyhovět Vašim představám nebo je - ještě lépe - předčít. Originální kusy interiéru, které se mohou dědit ve Vašich rodinách po generace, jsou skutečnou výzvou.

 

 

Více realizací najdete na